28.05 – 07.06 Düsseldorf

Dołącz do Nas na Targach Drupa w Düsseldorfie!

Z ogromną radością informujemy, że nasi przedstawiciele będą obecni na tegorocznych targach Drupa w Düsseldorfie! To wyjątkowe wydarzenie, na które cała branża poligraficzna czekała aż 8 lat – długo wyczekiwana fiesta w Branży Poligraficznej!

Od 28.05 do 7.06 będziecie mogli odwiedzić stoiska naszych partnerów i zapoznać się z najnowszymi technologiami w poligrafii. Targi Drupa to 11 dni intensywnych prezentacji najnowszych technologii, rozłożonych na 17 halach targowych!

Dominik Szulim – Współwłaściciel Akonda

iEcho PK - gwarancja najlepszej ceny

Hala 8b C14

CP. Bourg

Zobacz urządzenie BSF (podajnik arkuszy z weryfikacją integralności pracy), odświeżony BME (falcerko-zszywarka z przednim trymerem pozwalający na produkcję opraw do 240 stron) oraz kompletnie nowy moduł do formowania kwadratowych grzbietów BSE! Na stoisku partnera zaprezentują BSF (podajnik) z BPM (obróbka arkusza) i BB3202 (oklejarka) – czyli innowacyjną linię, która pobiera, rozcina arkusz do żądanego arkusza, układa wkład i przekazuje do klejenia w oklejarce. W taki sam sposób może działać linia bezpośrednio za drukarką.

C.P. Bourg od lat jest liderem w procesie automatyzacji klejenia opraw miękkich klejonych i szytych drutem. Posiada integracje pozwalające na zintegrowanie oklejarki czy falcerko-zszywarki z praktycznie dowolnym dostawcą arkuszowego druku cyfrowego.

iEcho PK - gwarancja najlepszej ceny

Hala 6 D45

Markhunting

Zobacz lakierówkę PrintFlood 300, maszynę z unikalną technologią, która zarówno pod kątem równomierności powłoki, jak i połysku – pozwala na realizację lakierowania z efektami zbliżonymi do foliowania. Zdjęcia można porównać z tradycyjną odbitką fotograficzną!
iEcho PK - gwarancja najlepszej ceny

Hala 13 A36

iEcho

Wykorzystaj szansę na przetestowanie laserowej nacinarki do etykiet iEcho LCT!

Standardowo wyposażona z 300-watowy laser pozwala na cięcie z prędkością do 8m/s. Interaktywne systemy pozycjonowania i kontroli wstęgi zapewniają idealne pasowanie!

Poza LCT iEcho zaprezentuje ploter tnący BK3 oraz PK4. 

iEcho PK - gwarancja najlepszej ceny

Hala 6 B43

Rilecart

Urządzenie Rilecart PB-735 to kolejny krok w kierunku automatyzacji spiralowania! Przy wykorzystaniu technologii Rilecart powstała kompaktowa i przyjazna dla użytkownika maszyna, łącząca proces perforacji i oprawy w linii. Idealne rozwiązanie do większych produkcji!

Rilecart to jedyna stabilna europejska marka, która dostarczy dla Ciebie najlepsze rozwiązania do oprawy spiralowanej!

iEcho PK - gwarancja najlepszej ceny

Hala 6 E03

Fastbind

Zobacz najbardziej wszechstronny system do oprawy miękkiej i twardej dostępny obecnie na rynku! Fastbind EVA XT™ może oprawiać zarówno książki w miękkich, jak i twardych okładkach, od miniaturowych po portretowe SRA3, niezależnie od grubości. Jak zawsze, oprawianie jest szybkie i łatwe! Aplikator kleju zapewnia precyzyjną kontrolę nad procesem wiązania i pozwala wybrać optymalną temperaturę kleju do swoich potrzeb.

iEcho PK - gwarancja najlepszej ceny

Hala 17 A01-2

 Layflat

Umów się z nami na prezentację LF 600 All-in, w pełni automatycznego system tworzenia albumów, który może wytwarzać bloki z pojedynczych arkuszy. To kompaktowa maszyna typu „wszystko w jednym”, która zawiera bigówkę i składarkę.

iEcho PK - gwarancja najlepszej ceny

Hala 5 – C07

Sunfung

Sprawdź foliarki do zastosowań w druku cyfrowym i offsetowym.
– SF-390A – automat do szerokości arkuszy 390mm

– SF-390 – wygodny półautomat z automatycznym zakładkowaniem i separacja

– SF-540 – automat do szerokości 540mm

iEcho PK - gwarancja najlepszej ceny

Hala 6 – B54-01

Ausjetech

Zobacz rozwiązania wspierające najważniejsze procesy wykończeniowe w drukarni:
– automatyczne bigowanie;
– bigowanie w linii z falcerką nożową do wysokich gramatur;
– wycinanie wizytówek, zaproszeń, kart, ulotek przy wykorzystaniu kombajnów introligatorskich wyposażonych w noże krążkowę, gilotynę oraz bigowanie i perforacje.  

Dostępni przedstawiciele:

Mariusz

+48 796 44 28 28
dostępność od 28.05 do 5.06

Waldemar

+48 537 44 29 29
dostępność od 28.05 do 2.06

Tomasz

+48 796 44 27 27
dostępność od 3.06 do 5.06

Dominik

+48 501 77 36 65
dostępność od 28.05 do 7.06

Zobacz mapkę z lokalizacją stoisk naszych Patnerów