Akonda z drukarkami DTG/DTF na targach Fespa w Berlinie

Targi FESPA Global Print Expo od lat przyciągają zainteresowanych najnowszymi technikami i trendami w inkjetowym druku cyfrowym, ze szczególnym uwzględnieniem formatów reklamowych, gwarantując dostęp do wystawców z całego świata. Właśnie tam, w dniach 31.05-03.06 na stoiskach firm partnerskich, będą do Państwa dyspozycji przedstawiciele Akonda Tex.

FESPA to idealne miejsce dla drukarzy, grafików, hafciarzy, dekoratorów odzieży czy producentów konfekcji reklamowej. Nie mogą go ominąć osoby zainteresowane maszynami do wysokonakładowej, wysokiej jakości produkcji. Akonda Tex, jest bezpośrednim dystrybutorem takich marek jak Aeoon i Polyprint, które proponują rozwiązania dedykowane różnym segmentom rynku direct-to-garment, czyli druku na gotowych ubraniach.

Aeoon znany z produkcji najszybszych, najbardziej zaawansowanych i najbardziej wytrzymałych drukarek DTG / DTF na świecie, będąc w ścisłym centrum rozwoju technologicznego, nadal pozostaje w bliskim kontakcie ze środowiskiem pracy Klienta. Wszystkie drukarki Aeoon produkowane są w Austrii, zawsze z największą dbałością i precyzją. Na Targach, na stoisku 27/B70 będzie można zobaczyć niesamowitą drukarkę Kyo Link, najnowszy model Maikuro oraz podstawowy model Compact Plus w wersji z wbudowanymi prasami wygrzewającymi!

Weteran rynku małych drukarek d-t-g, doskonale znana polskim klientom firma – Polyprint (stoisko 27/D42) zaprezentuje swoje najnowsze drukarki TexJet Next Generation, które wykorzystują dobrze już znaną technologię w połączeniu z nowa funkcjonalnością DTF, poszerzająca spektrum ich zastosowania.

Już 31.05-03.06 zapraszamy na Targi FESPA, gdzie jako bezpośredni przedstawiciel marek Aeoon i Polyprint w Polsce, wprowadzimy Was w świat nowości w druku na tekstyliach. Umów się na spotkanie salestex@akonda.pl ???

Do zobaczenia na Fespie!