Totalna automatyzacja na stoisku Akonda na RemaDays!

Kolejne premierowe maszyny zaprezentuje na Targach RemaDays firma Akonda!

W dniach 1-3 luty na stoisku F2.39 znajdą się jednak nie tylko nowości, ale również doskonale znane, flagowe urządzenia takie jak ploter tnąco-bigujący iEcho PK1209 umożliwiający w obrębie jednej maszyny – cięcie, nacinanie, bigowanie, perforacje i znakowanie. Zaprezentowane zostaną też wszystkie dostępne w ofercie Akondy maszyny do kompleksowej produkcji kalendarzy trójdzielnych – automat CAL-one 1000, półautomat CAL-one mini i pierwszy raz wystawiony na Targach HEAD-one – urządzenie do produkcji główek kalendarzy, zarówno płaskich jak i wypukłych. 

“To będzie nasze największe z dotychczasowych stoisk.”

Dominik Szulim, współwłaściciel firmy Akonda nie kryje zadowolenia. –

Na 105m2 zaprezentujemy urządzenia o praktycznie wszechstronnym zastosowaniu, uszlachetniające i automatyzujące procesy introligatorskie. Pokażemy dwa modele ploterów iEcho, na miarę potrzeb i możliwości naszych Klientów. Chcemy pokazać aż 4 nowe maszyny, a pokazy premierowe zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem!” 

Również po raz pierwszy zostanie pokazana sztanca rotacyjna iEcho MCT – idealne rozwiązanie do średnio- i wysokonakładowej produkcji naklejek, pudełek, etykiet czy kart z nieregularnymi kształtami. Planowany jest premierowy pokaz foliarko-złociarki SUNFUNG SF540 w formacie B2, z automatycznym podajnikiem i prędkością 20m/min! Nie zabraknie automatyzującego pracę krajacza multifiniszera introligatorskiego Ausjetech SCC! Z wszystkimi maszynami będzie można zapoznać się w trakcie ich pracy!

Zawsze i wszędzie podkreślamy, jak bardzo ważny jest w tej branży rozwój – a my na Targach RemaDays prezentując nowości i urządzenia coraz bardziej rozwinięte technicznie – dajemy właśnie naszym Klientom na taki rozwój szansę! Nie możemy doczekać się rozmów z Gośćmi naszego stoiska i serdecznie zapraszamy, by zaprezentować maszyny o tak różnym zastosowaniu.” ]

 podsumowuje Dominik Szulim, współwłaściciel firmy Akonda i Akonda Tex.