Zapraszamy na Festiwal Marketingu

Akonda ma przyjemność, już po raz piąty, zaprosić Państwa na Festiwal Marketingu i Druku – stoisko D6 – 12-13 września 2018 – hala EXPO XXI.Od 10 lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań introligatorskich i uszlachetniających dla drukarni cyfrowych i offsetowych, podczas targów będą mieli Państwo okazję zobaczyć:

  • nasz hit – foliarkę GMP Qtopic 380 dla druku cyfrowego z opcją złocenia. Zaprezentujemy model z półautomatycznym podawaniem arkuszy w oparciu o wygodny moduł z automatyczną zakładką. Jest to urządzenie wybrane przez kilkadziesiąt drukarni cyfrowej w całej Polsce.
  • kombajn introligatorski SCC – wycinarkę wizytówek, ulotek, kuponów z bigowaniem (wymienną listwą) i perforacją. Jedyne wielofunkcyjne urządzenie introligatorskie z opcją wymiennej listwy bigującej. 3 dostępne szerokości pokrywają cały zakres dostępnych na rynku gramatur – od 150-170 g/m2 na listwie 0,6mm aż po 350g/m2 z listwą 1,4mm. Opcja perforacji fragmentarycznej (programowalny krążek perforujący) pozwala na realizację kuponów, zrywek i innych, nietypowych prac.
  • wycinarkę wizytówek z bigowaniem Mini SCC – wycinarka wizytówek z podawaniem ręcznym oraz możliwością bigowania lub perforacji. Urządzenie, które przyśpieszy pracę w każdym zakładzie obsługującym klientów „na już”. Super promocja cenowa na Mini SCC będzie dostępna tylko podczas targów Festiwal Marketingu.
  • sprzęt do produkcji oprawy twardej – proste, półautomatyczne rozwiązanie do produkcji okładek do oprawy twardej z możliwością klejenia na gorąco lub na zimno. Jest to element linii w skład której wchodzi element do zawieszania wkładów i wypalania rowków.
  • bigówko falcerkę Galaxy – szybka falcerka nożowa, która doskonale spisuje się również jako bigówka. Wymienna listwa bigująca pozwala na pracę z całym spektrum dostępnych na rynku papierów. Automatyczny narząd z wygodnego ekranu dotykowego z pamięcią programów.
  • gilotyny do papieru – najpopularniejsze modele w Polsce – niezbędny element wyposażenia w każdej drukarni.

Możemy również porozmawiać jak zautomatyzować:

  • produkcje kalendarzy trójdzielnych przy wykorzystaniu urządzenia do przyklejania kalendariów do plecków Cal One
  • produkcję oprawy miękkiej i szytej przy wykorzystaniu rozwiązań z C.P. Bourg. Jedynego rozwiązania na rynku pozwalającego na połączenie arkuszowej maszyny drukującej z oklejarką i realizację oprawy miękkiej w formacie A5 drukując arkuszami SRA3!

Spotkaj się z nami w środę lub czwartek 12 i 13 września! A dziś zapraszamy do obejrzenia naszego klipu promującego Festiwal Marketingu i Druku.